Apie navigaciją ir magnetizmą angliškai

Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijoje tęsiasi projekto Nordplus Junior “SeaL” parengtos didaktinės medžiagos sklaida. Š. m. balandžio 30 d. vykusioje atviroje anglų kalbos ir fizikos integruotoje  pamokoje 7a klasės mokiniai sužinojo apie navigaciją jūroje ir magnetizmą iš angliškų filmukų.

Septintokams  ypač patiko praktinė užduotis, kuomet kiekviena komanda  pasidarė savo kompasą.  Komandos taip pat angliškai pristatė savo parengtus plakatus apie įvairius navigacijos įrankius, tokius kaip kompasas, satelitai ir švyturiai. Pamokoje vyravo anglų kalba: buvo naudojami didaktiniai filmukai bei suvokimo užduotys angliškai. Įvairių gebėjimų mokiniai aktyviai bendradarbiavo siekdami kuo geriau atlikti užduotis  bei pelnyti taškų savo komandai.

Fizikos vyresnioji mokytoja Regina Belotkač džiaugėsi galimybe paįvairinti savo pamoką mokamaisiais filmukais bei prisipažino, kad integruoti medžiagą anglų kalba į fiziką yra lengviau nei atrodė, todėl naudos įvairesnius šaltinius rengdama fizikos pamokas ateityje.

O štai fizikos mokytojas Ričiardas Suduiko mano, kad mokiniams yra naudinga kuo anksčiau pratintis mokytis įvairius dalykus ir anglų kalba, nes ateityje tai gali jiems atverti daugiau galimybių besimokant aukštosiose mokyklose .

Atvirą pamoką parengė
anglų kalbos mokytoja Inesa Rusecka
ir fizikos vyr. mokytoja Regina Belotkač.

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.