Ataskaita po antrojo IFEE projekto susitikimo ir seminaras apie savanorystę ir verslo skatinimą

Balandžio 9 dieną gimnazijos mokiniai, kurie atstovavo mūsų šalį antrojo projekto Erasmus+ „Incubator for Future European Entrepreneurs” / „Inkubatorius būsimiems Europos verslininkams“ 1 Leono Kručkovskio licėjuje Nr. Lenkijoje, organizavo susitikimą gimnazijos mokiniams.

Dominika Podlipska ir Kamila Blatkovska G3 pasidalino savo įspūdžiais apie išvyką į Krokuvą, anglies kasyklą Guido ir koncentracijos stovyklą Osvencim/Auschwitz. Agata Stefanovič G3 papasakojo apie dirbtuves, kurios vyko užsiėmimų Tychuose metu, kaip vyko užsiėmimai, ko išmoko. Dominyka Bogdevič G2 paruošė užduotis susirinkusiems projekto dalyviams. Reikėjo suplanuoti savo verslą, jo pavadinimą, nuspręsti, kokią prekę pardavinės ir kaip ras klientų. Darbas vyko grupėse, mokiniai turėjo daug įdomių idėjų, o savo prekes noriai reklamuotų socialiniuose tinkluose: Facebook, Instagram, Youtube ir t.t.

Pabaigoje mokytojai ir mokiniai paragavo lenkiškų gardėsių.

Balandžio 19 d. „IFEE“ projekto savanoriai dalyvavo „Europass CV“ dirbtuvėse. „Europass CV“ – tai Europos Komisijos pasiūlytas gyvenimo aprašymo modelis, kurį mokiniai kūrė netradicinės pamokos metu. Visų pirma jis padeda įvertinti ir tiksliai pristatyti žmogaus kvalifikaciją, darbo patirtį, o mūsų atveju – vyresniųjų gimnazistų turimas kompetencijas bei įgūdžius. Galima teigti, kad tai yra studento vizitinė kortelė, kuri ateityje palengvins darbo paiešką, dalyvavimą tarptautinėse mainų programose, kreipimąsi dėl studijų Lietuvoje ar užsienyje. Susitikimo metu užpildėme „Europass“ kalbų pasą, kuris papildo gyvenimo aprašymą ir padeda nustatyti užsienio kalbų įgūdžių lygį, kas yra labai naudinga besikreipiant dėl darbo ar studijų.

G3 klasės mokinys Ernestas Gulbickis

Projekto Erasmus+ koordinatorė yra Inesa Rusecka

Veikla yra finansuojama projekto Erasmus+

Europos komisija nėra atsakinga už šiame straipsnyje patalpintą informaciją. Straipsnis parodo tik autorių požiūrį.

 

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.