ERASMUS+ „Birds without Borders“ dalyviai susirūpinę klimato kaitos problema

Sausio 17 dieną vyko mūsų gimnazijos mokinių bei Rumunijos projekto partnerių vaizdo konferencija, kurios metu Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos G1a ir G1c klasių mokiniai, dalyvaujantys projekte ERASMUS+ „Birds without Borders“, pristatė klimato kaitos problemą, jos padarinius pasaulyje bei Lietuvoje. Neatsiejama šios temos dalis yra jaunų žmonių judėjimas kovojant su šia problema ir puikiausias pavyzdys yra jaunoji aktyvistė Greta Thunberg. Projekto dalyviai yra sunerimę dėl paukščių likimo Lietuvoje. Jie išvardijo paveiktas klimato kaitos sparnuočių rūšis mūsų šalyje.

Rumunijos mokiniai pateikė informaciją apie nykstančias paukščių rūšis, kurių populiacija dėl klimato kaitos sumažėjo arba kurios pakeitė savo buveinę dėl netinkamų klimato sąlygų.

Abiejų mokyklų mokiniai ruošėsi vaizdo konferencijai skaitydami straipsnius iš ornitologų internetinio puslapio www.birdlife.org.

G1c klasės mokinė Milena Dubicka

Erasmus+ projekto „Bird without Borders” koordinatorė yra Inesa Rusecka

Veikla yra finansuojama programos Erasmus+

Straipsnis atspindi jos rengėjų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį, ir Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį ir galimą panaudojimą.

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.