Kartu su pasaka…

Jei norite, kad Jūsų vaikas užaugtų
protingas, sumanus, gudrus, kūrybingas …
sekite jam pasakas.
Albert Einstein

Balandžio 2 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė vaikų knygos diena. Ta proga mūsų gimnazijos bibliotekoje vyko garsinių skaitymų valandėlės. Bibliotekoje svečiavosi 1a klasės (mokytoja L. Vabalis), 1b klasės (mokytoja A. Maculevič) ir 1/3c klasės (mokytoja J. Lekavičienė) mokiniai.

Šiemet Lietuva tapo 2019 metų Tarptautinės vaikų knygos dienos rėmėja. Visiems pasaulio vaikams kreipimosi laišką tema „Knygos padeda neskubėti…“ ir plakatą sukūrė vaikų knygų autorius, dailininkas Kęstutis Kasparavičius. Jo knygų yra ir mūsų bibliotekoje!

Bibliotekos vedėja Kristina Kuzmickaja papasakojo apie H. K. Anderseno gyvenimą ir kūrybą. Garsino skaitymo skaitovais buvo vyresniųjų klasių mokiniai – 6b kl. mok. A. Girdzevič ir E. Rynkevič (mokytoja A. Sudenis), G1 kl. mok. A. Pietrovski ir J. Komarovska (mokytoja I. Komar) ir 8c kl. mokinys A. Monachov (mokytoja L. Veretenikova). Nuoširdžiai dėkojame mokytojoms už puikų mokinių paruošimą.

Mažiausieji skaitytojai įdėmiai išklausė skaitomų pasakų, kartu su bibliotekininkėmis aptarė pasakų prasmę ir moralę. Vaikai susipažino su bibliotekoje turimomis vaikiškomis ir labai spalvingomis knygelėmis.
Tikimės, kad tokie susitikimai bus naudingi būsimiems skaitytojams, žadins norą skaitymui ir meilę knygai!

Norime pasidžiaugti, kad biblioteka jau turi naujų mažų skaitytojų!

Bibliotekos darbuotojos
K. Kuzmickaja, M. Šostko

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.