Kelionės ugdo

Kelionės yra svarbi žmogaus gyvenimo dalis. Įvairios kelionės ir išvykos ​​leidžia atitrūkti nuo kasdienių pareigų ir pamiršti problemas. Kelionės ugdo, plečia akiratį. „Išmintingos kelionės yra geriausias mokslas“, – rašė Johanas Volfgangas Gėtė (Johann Wolfgang Goethe, 1749–1832) – viena iškiliausių Apšvietos epochos asmenybių. Kelionės leidžia pažinti naujas vietas ir žmones bei su jais susijusias istorijas.

Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo daugelyje religinių renginių, religinių kelionių, kaip antai birželio 4 dieną 5 ir 6 klasių mokiniai dalyvavo piligriminėje kelionėje „Kun. Prelatas Juzefas Obrembskis“. Per 19 kilometrų žygį maršrutu Turgeliai – Rudamina mokiniai sužinojo, kokia yra piligrimystės prasmė, taip pat susipažino su prelato Juzefo Obrembskio biografija.

Birželio 21 dieną 8a, 8b ir 6b klasių mokiniai išvyko į pažintinę kelionę į Užutrakį „Juzefo Tiškevičiaus pėdomis“. Jaunimas sužinojo apie nepaprastą Tiškevičių šeimos palikimą. Kartu su itin išmanančia profesionalia gide Janina Uloza jie apžiūrėjo rūmų vidų ir parką. Gidė pasakojo gražių istorijų ne tik apie rūmus ir įvairius ūkinius pastatus, bet ir apie parką.

Dėkojame tikybos mokytojui Andrejui Aškelovičiui

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.