Mokytojų diena

Kur tu, brangus vaikystės mano slenkstis,
Medinis suolas, paprastas, grubus
– O leisk tau, Mokytojau, nusilenkti
Už tai, kad šiandien aš esu žmogus.

Džiaugiamės, kad mūsų mokytojai gali ne tik mokyti, bet ir mokytis, tobulinti savo žinias, keliauti, tyrinėti bei smagiai leisti laiką! Šiemet, spalio 2 d., po ilgos darbo dienos mokytojų grupė lankėsi Dalios Ėmužytės ekologiniame ožkų ūkyje, kuri linksmai ir nuotaikingai pasakojo apie save, supažindino su sūrio gamyba. Svečių namuose „Aukso rageliai“ laukė maloni staigmena – galėjome paragauti net 60 rūšių sūrių, kuriuos gamino pati šeimininkė.

Spalio 5 dieną gimnazijoje buvo minima Mokytojų diena. G2a,b,c ir 3a,b,c kl. mokiniai, auklėtojų padedami parengė nuostabų, linksmą koncertą, kur nestokojo gražių žodžių, palinkėjimų ir rudeninių gėlių žiedų visiems gimnazijoje dirbantiems mokytojams ir svečiams. Malonu buvo stebėti tokį jaukų pradinukų ir gimnazistų bendradarbiavimą. O G2a,b,c klasių mokinių tėveliai vaišino susirinkusiuosius nuostabiu tortu.
„Esame dėkingi visiems mokytojams už kantrybę, už supratingumą, už gerumą. Už tai, kad sunkiais momentais Jūs mus palaikote, rūpinatės mumis, visada mums padedate. Mes nuoširdžiai norime Jums palinkėti stiprios sveikatos ir neblėstančios nuotaikos. Teatneša kiekviena diena kažką naujo ne tik mums – Jūsų mokiniams, bet ir Jums patiems. Tebūna visais metų laikais Jūsų gyvenimas spalvingas, ryškus ir įdomus” – tokie nuoširdūs linkėjimai skambėjo Mokytojų dienos proga.

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.