Prevencinė akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas!“

Birželio 11 dieną mūsų gimnazijos Saugaus eismo būrelio nariai – 1-4 klasių mokiniai su vadove D. Stepien dalyvavo prevencinėje akcijoje „Būk saugus, atsargus ir sveikas“, kuri vyko Nemenčinės miestelio aikštėje šalia Šv. Arkangelo Mykolo Bažnyčios. Renginį organizavo Lietuvos automobilių kelių direkcija, Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai, Vilniaus visuomenės sveikatos biuro darbuotojai.

Renginio tikslas buvo supažindinti vaikus ir visus susirinkusiuosius su galiojančiomis kelių eismo taisyklėmis, priminti apie tai, kaip svarbu kelyje naudotis saugaus eismo priemonėmis.

Artėja atostogos, todėl reikia prisiminti, kad keliaujant svarbiausias yra ne tik patogumas bei greitis pasiekti tikslą, bet ir eismo dalyvių saugumas.

Print Friendly, PDF & Email

Išraiškingo skaitymo konkursas

Gegužės 27 dieną mūsų gimnazijos mokiniai nuotoliniu būdu dalyvavo Nemenčinės zonos mokyklų pradinių klasių mokinių A. A. Milne knygos “Mikė Pūkuotukas” ištraukų išraiškingo skaitymo konkurse, kurį organizavo Bezdonių J. Slovackio gimnazijos pedagogai.

Konkurso tikslas buvo lavinti skaitymo kultūrą, formuoti gebėjimą skaityti išraiškingai bei skatinti pasirinkti skaitymą laisvu laiku. Šiame konkurse dalyvavo 19 pradinių klasių mokinių. Vertinimo komisija įvertino skaitymo sklandumą, aiškumą, tinkamą kirčiavimą bei intonavimą. Mūsų gimnazijos mokiniai pasirodė puikiai ir įrodė, kad jie yra tikri skaitymo meistrai. Tai:

Damian Naruševič (mokytoja H. Feklistova),
Olivija Zacharevič (mokytoja J. Lekavičienė),
Edvin Paršuta (mokytoja K. Liachovič),
Ivona Gricevič (mokytoja A. Germanovič).
Apdovanojimas buvo įteiktas Lukašui Pesliakui (mokytoja E. Tomaševič).

Puikiu įvertinimu mokiniai įrodė, kad jiems patinka skaityti gimtąja lenkų kalba, o nuobodulio valandas, kurias kai kurie žmonės patiria skaitydami knygas, paverčia džiaugsmo valandomis.

Print Friendly, PDF & Email

Būsimų pirmokų tėvelių dėmesiui!

Informuojame, kad remiantis Mokinių priėmimo mokytis į gimnaziją komisijos nutarimu, 2021 – 2022 m. m. yra baigtos komplektuoti dvi pirmosios klasės gimtąja lenkų ir viena – rusų dėstoma kalba.

Išsamią informaciją apie vaiko priėmimą mokytis pirmojoje klasėje tėvai gali gauti gimnazijos raštinėje darbo valandomis (13.30 – 16.00 val.).

Gimnazijos administracija

Print Friendly, PDF & Email

Edukacinis projektas „Aš augu saugiai ir atsakingai“

Šiandieniniame pasaulyje vis daugėja kelių eismo įvykių, kuriuose nukenčia vaikai.

Projektu „Aš augu saugiai ir atsakingai“, kurį įgyvendina Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, remiamas Lietuvos kelių policijos tarnybos, siekiama mokinius supažindinti su kelių eismo taisyklėmis ir išmokyti atsakingai elgtis kelyje.

Keturis mėnesius (sausio – balandžio) mūsų gimnazijos 1–4 klasių mokiniai vykdė užduotis, mokėsi ir gilino kelių eismo taisyklių žinias.

Pasak projekto vadovės D. Stepien, pradinių klasių mokinių mokymas naudojant projekto metodą skatina jų aktyvumą, savarankiškumą, verslumą ir kūrybiškumą.

Print Friendly, PDF & Email