Išvyka į ekologinį ožkų ūkį

Balandžio 11d. 7a kl. mokiniai kartu su biologijos mokytoja Regina Komar vyko į ekologinį ožkų ūkį. Moksleivius pasitiko labai graži, gėlynais ir medžiais apsodinta aplinka, kurios svarbiausias akcentas – aplink didžiulį tvenkinį su sala besiganančios ožkos. Ūkio savininkė Dalia mielai sutiko papasakoti apie savo ekologinį ūkį. Savo ūkyje ji turi apie 600 ožkų, augina povus, vištas, antis, žąsis, triušiukus, didžiulę teritoriją saugo daug šuniukų. Šeimininkė parodė, kaip yra melžiamos ožkos, papasakojo, kaip gaminami ožkų pieno sūriai. Ponios Dalios spaudžiami sūriai yra žinomi visoje Lietuvoje ir mokiniai turėjo galimybę pasivaišinti įvairių rūšių sūriu.

Išvykos metu septintokai sužinojo, kad ūkininko darbas yra sunkus, bet kartu labai įdomus ir naudingas.

7a kl. auklėtoja Regina Komar

Print Friendly, PDF & Email

Mažoji lenkų kalbos olimpiada

Balandžio 10d. mūsų gimnazijoje įvyko 5-7 kl. moksleivių lenkų kalbos raštingumo konkursas bei 8-g2 kl. moksleivių mažoji olimpiada. Pasitikrinti savo rašybos, taisyklingos kalbos vartojimo žinias atvyko gabiausi mokiniai iš Bezdonių, Sužionių, Paberžės, Pikeliškių, Eitminiškių bei Visalaukės mokyklų.

Nugalėtojai dalyvaus rajoninėje olimpiadoje, kuri įvyks balandžio 23d. Eitminiškių mokykloje.

Linkime sėkmės.

Print Friendly, PDF & Email

Biologijos – chemijos konkursas

Šių metų balandžio 3 d. mūsų gimnazijos g2b klasės mokinys Ernestas Gulbickis, g2a kl. mokinė Eva Novickaitė ir 8a klasės mokinys Jakub Gedris dalyvavo integruotame biologijos-chemijos konkurse „Biochomik“, kuris vyko Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijoje. Konkurso metu mokiniai sprendė testus, žiūrėjo edukacinį filmą apie gamtą ir turėjo galimybę atlikti praktines chemijos užduotis.

Mokiniams labai patiko šis konkursas, nes jame galėjo pasitikrinti savo biologijos ir chemijos žinias. Už dalyvavimą konkurse mokiniai gavo padėkos raštus.

I vietą konkurse laimėjo mūsų G2b klasės mokinys Ernestas Gulbickis, II –ą g2a kl. mokinė Eva Novickaitė ir III – ią 8a kl. mokinys Jakub Gedris.

Sveikiname nugalėtojus

Biologijos mokytoja metodininkė Regina Komar

Print Friendly, PDF & Email

Kaziuko mugė Kolbuduose

Kovo 22-25 dienomis mūsų gimnazijos atstovai, liaudies šokių ansamblis „Perla“ bei „Mejszagolanki“ svečiavosi Lenkijoje Kolbuduose, kur dalyvavo tradicinėje Kaziuko mugės šventėje. Šeimininkams šokėjai paruošė puikią meninę programą, gyrėsi spalvingomis verbomis, kūrybiniais darbais, vaišino saldumynais bei namine lietuviška duona.

Print Friendly, PDF & Email