Akcija „Perskaityk knygą“

Įvyko kitas mūsų gimnazijoje organizuojamo projekto „Czytam z klasą lekturki spod chmurki” dalyvių susitikimas, kurio tikslas yra skatinti pradinių klasių mokinius skaityti knygas. Gimnazijos erdvėje – laiptinėje, vedančioje į pradinių klasių kabinetus, galime pamatyti ant spalvotų lapelių užrašytus skaitomų knygų pavadinimus, kurie primena, kad mokiniai aktyviai skaito knygas ir dalyvauja projekte. Tokiu būdu net ir gimnazijos laiptinė tapo ugdymo erdve, primenančia, kad knygas skaityti ne tik įdomu, bet ir verta. Tikimės, kad atsiras norinčių iš arčiau susipažinti su knygelėmis iš „laiptinės sąrašo“.

Print Friendly, PDF & Email

Teatralizuotas koncertas „Apie žuvis, ausis ir mamą”

Rugsėjo 17 dieną mūsų gimnazijos 1a, 1b ir 1c klasių mokiniai su mokytojomis Honorata Feklistova, Jolanta Borkovska ir Irena Kadzevič dalyvavo spektaklio – koncerto, kurį parengė teatro aktorių grupė „Vėjų teatras” renginyje, vykusiame Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro Kabiškių skyriuje.

Susitikimo metu vaikai turėjo nuostabią galimybę sustabdyti juos supančią tikrovę ir patekti į įsivaizduojamą pasakų pasaulį, kuriame viskas įmanoma. Po pasirodymo mokiniai, kupini įspūdžių, laimingi grįžo į gimnaziją.

Print Friendly, PDF & Email

Pirmasis projekto „Czytam z klasą lekturki spod chmurki” dalyvių susitikimas

Jau įvyko pirmasis mūsų gimnazijos pradinių klasių mokytojos metodininkės Danutos Stepien vedamo tarptautinio Honoratos Šaneckos organizuojamo projekto „Czytam z klasą lekturki spod chmurki” dalyvių susitikimas. Mokinių, susidomėjusių knygų skaitymu, yra nemažai.

Veiklą pradėjome edukacinio filmo ”Cześć dzieciaki. Jestem plastelinowy Czytuś” peržiūra. Filmas paskatino jaunuosius skaitovus skaityti. Iš plastelino pagamintas „Czytuś” pakvietė visus dalyvauti projekte. Žaismingi, spalvingi, malonūs veikėjai apsigyveno ant mūsų klasės palangės. Jie kasdien mums primins, kad knygeles skaityti verta. Sužinojome, kad mūsų laukia puikūs nepažinto pasaulio nuotykiai. Kartais bus linksma, kartais – neramu, o kartais – netgi juokinga. Tai mums suteiks daug teigiamų emocijų. Kartu rengsime užduotis, kartu ieškosime kelio į tikslą. Kai kuriose užduotyse reikės kartu ką nors pagaminti. Turėsime pasitelkti ne tik savo sumanumą, bet ir draugiškumą O kai kartu rasime teisingą kelią ir mums pavyks išspręsti gautą užduotį, tuo metu tikrai didžiuosimės savimi.

Susitikimo metu pagaminome plakatą, kuriame pavaizduotas projekto medis, kurį papuošėme spalvotais rudeniškais lapais su užrašytais per vasaros atostogas skaitytų knygų pavadinimais bei autorių vardais.

Print Friendly, PDF & Email

Apdovanoti geriausi mūsų gimnaziją baigę mokiniai

„Gražus atžalynas auga“ – šie beveik prieš šimtą metų ištarti lietuvių rašytojo Kazio Binkio žodžiai skambėjo rugsėjo 10 dieną Rudaminos daugiafunkciniame centre, kur vyko geriausių Vilniaus rajono absolventų apdovanojimo šventė „Geriausias mokinys 2020“. Sveikinimo žodžius tardama Vilniaus rajono merė Marija Rekst džiaugėsi ir didžiavosi tokiu gausiu puikiai rajono gimnazijas baigusių buvusių mokinių būriu.

Šventėje dalyvavo ir buvo apdovanoti ir mūsų gimnazijos mokiniai, kurių egzamino įvertinimas buvo 100 balų. Gimnazija didžiuojasi savo mokiniais Ernestu Gulbickiu ir Marcin Sudenis, kurie pirmą kartą 100 balų gavo už anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą. Apdovanota ir jų mokytoja Jelena Tuminska. Taip pat pagerbta buvo ir Kamila Blatkovska, kuri 100 balų įvertinimą gavo už rusų (užsienio) kalbos valstybinį brandos egzaminą. Apdovanojimą gavo ir Eva Novickaitė ir jos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Juzė Voinickienė. Gimnazija ir Vilniaus rajonas didžiuojasi šiuo įvertinimu, nes tai pirmasis lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio egzamino šimtukas mūsų rajone, kurį gavo tautinių mažumų gimnazijos mokinė.

Sveikiname buvusius mokinius ir egzaminams parengusius mokytojus ir džiaugiamės jų pasiekimais.

Print Friendly, PDF & Email

LRT ir ISM konkursas „Mano mokykla yra lyderė“

Jei manote, kad mokotės modernioje mokymo įstaigoje ir didžiuojatės savo gimnazija, kurioje mokiniai pasiekia gerų rezultatų, laimi regionines olimpiadas, dalyvauja konkursuose ir tarptautiniuose projektuose, aktyviai užsiima sportu ir šokiais, tai balsuokite už mūsų gimnaziją svetainėje https://manomokykla.lrt.lt/mokyklos . Mokykloje, pelniusioje lyderės vardą, bus įrengta pertraukų erdvė su stalo futbolu bei sėdmaišiais.

Pakvieskite savo artimuosius, draugus ir pažįstamus dalyvauti balsavime, nes kiekvieno balsas yra svarbus (1 balsas iš 1 kompiuterio!)

Print Friendly, PDF & Email