Projektas „Atverk paguodos skrynelę“

2020 m. sausio mėn. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje vyko užsiėmimai „Atverk paguodos skrynelę“, kurių metu mokiniai mokėsi atpažinti ir įvardinti savo išgyvenimus, kalbėti apie savo savijautą bei įgijo priemonių, kurios ateityje padės saugoti ir rūpintis savo emocine sveikata.

Ketvirtokams patiko klausytis pasakos, diskutuoti apie žmogaus emocijas. Užsiėmimų metu ketvirtokai patys lankstė ir dekoravo iš anksto parengtą kartotinės dėžutės maketą – „paguodos skrynelę“, į kurią dėjosi jiems emociškai svarbius daiktus. Aplankius blogai nuotaikai, vaikai galės atsidaryti „paguodos skrynelę“, apžiūrėti ten sudėtus daiktus bei prisiminti su tais daiktais susijusias šiltas ir laimingas akimirkas.

Užsiėmimus vedė gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Liuda Sarulevičienė ir gimnazijos socialinė pedagogė Vitalija Jackevičienė pagal Všį „Psichikos sveikatos perspektyvos“ parengtą metodiką, o projektą inicijavo Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Šiuo projektu siekiama, kad vaikai būtų laisvi ir atsakingi bendruomenės nariai, rūpintųsi ir puoselėtų savo ir kitų žmonių emocinę sveikatą.

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.