Riedslidžių varžybos Lenkijoje

Šeštadienį Augustave vyko „Ski Tour Augustavas“ riedslidžių varžybos. Šiais metais varžybos buvo vykdomos gražiose Augustavo kanalo apylinkėse, kelio atkarpoje iš Augustavo į Lipską. Kiekvienais metais šis renginys tampa vis populiaresnis – šiemet starte išsirikiavo daugiau nei 100 dalyvių. Varžybų trasa nebuvo sunki, kadangi driekiasi lengvai kalnuotoje vietovėje su ilgais pakilimais ir tik stiprus priekinis vėjas apsunkino rungtynių sąlygas.

Dalyviai varžėsi keturiose amžiaus grupėse ir priklausomai nuo amžiaus turėjo įveikti 5,5; 11; 16,5 ir 22 kilometrų distancijas. Mūsų gimnazijai atstovavo Viktorija Romanova, Nikita Romanov ir Romuald Aleksandrov. 2003- 2005 gim. m. sportininkai varžėsi 5,5 km distancijoje. Nors Viktorijai Romanovai buvo sunku važiuoti pirmus 2,5 km prieš vėją, tačiau mūsų sportininkė gerai važiavo ir užėmė 2 vietą.

Vaikinai ir merginos 2000-2002 gim. m. varžėsi 11 km distancijoje. Romuald Aleksandrov nuo pat pradžios pirmavo ir pirmas kirto finišo liniją.

Dar vieną aukso medalį iškovojo Nikita. Vaikinas nuo pat starto įsiveržė į priekį, visą laiką pirmavo ir greičiausiai įveikė 16,5 km distanciją. Nikita laimėjo „Ski Tour Augustov“ taurę. Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime sėkmės.

Vilniaus rajono savivaldybės
sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.