„Švęskim Kalėdas kartu“

Kalėdų metas yra pripildytas magijos, džiaugsmo, gerumo, švelnumo, tikros meilės, spinduliuojančios šviesos, vidinio tvirtumo, vilties ir tikėjimo žmogaus gerumu.

Laukiant svarbiausių metų švenčių, mūsų gimnazijoje buvo įgyvendintas projektas „Švęskim Kalėdas kartu“. Pagrindinis projekto tikslas – supažindinti su kalėdiniais papročiais ir suvienyti mokytojus, mokinius ir jų tėvus į vieną didelę šeimą, laukiančią kūdikėlio Jėzaus atėjimo. Projektas pradėtas įgyvendinti nuo gruodžio 1 dienos.

Dalyvaudami projekte, mokiniai atliko įvairias užduotis: rašė laiškus Kalėdų seneliui, kūrė palinkėjimus, gamino kalėdines dekoracijas, kuriomis puošė savo klasių kabinetus ir eglutes, mokėsi kalėdinių giesmių. Žiūrėdami parengtus pristatymus, mokiniai prisiminė kalėdinės eglutės istoriją, Kalėdų senelį ir kalėdines tradicijas. Mokytojai ir mokiniai buvo ypatingai kūrybingi puošdami klasių kabinetų langus ir duris bei gamindami Advento vainikus.

Nuoširdžiai dėkojame mokinių tėveliams už dalyvavimą projekte ir nuostabias Advento vainikų nuotraukas.

Mokinių, mokytojų ir tėvelių bendro darbo rezultatas pateikiamas nuotraukų galerijoje.

Projekto organizatoriai – Stanislava Kačanovska, Jūratė Krylovičienė, Kristina Blaževičienė, Ana Zemska, Honorata Feklistova, Teresa Božerodskaja, Ryšard Sudenis, Irena Karpavičienė – dėkoja gimnazijos bendruomenei už bendradarbiavimą.

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.