Vizitinių kortelių ir skrajučių projektavimas

Šaltoką, tačiau jaukią sausio 15 d. popietę ERASMUS+ projekto „Incubator for Future European Entrepreneurs“ („Inkubatorius būsimiems Europos verslininkams“) darbo grupė susirinko kompiuterinėje klasėje, kad atliktų vieną iš įdomiausių užduočių – projekto vizitinių kortelių ir skrajučių kūrimas.

Šią idėją pasiūlė mūsų projekto partneriai iš Rumunijos, kai 5 asmenų grupė su lydinčiais juos mokytojais svečiavosi šioje šalyje. Draugai iš Rumunijos supažindino juos su vizitinių kortelių ir skrajučių formatu, nurodė, kokie duomenys ir informacija turi būti pateikta.

Ilgai nelaukus, visos grupės kibo į darbą. Kiekvienas grupės narys turėjo būtent jam paskirtą užduotį. Kuomet G2, G3 mokiniai ruošė projekto „IFEE“ lankstinuką, G1b mokiniai kūrė savo įsivaizduojamų įmonių įvaizdį: logotipą, reklaminį lapelį.

Šios turiningos popietės metu buvo sukurti keli skrajučių bei vizitinių kortelių maketai, darbai tęsiasi iki vasario 18d. Vėliau bus išrinktos geriausios, kurias mokiniai, vykstantys į Lenkiją, parodys savo bendraamžiams.

Palinkėkime jiems sėkmės!

Ernestas Gulbickis G3

Veikla yra finansuojama programos Erasmus+

Straipsnis atspindi jos rengėjų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį, ir Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį ir galimą panaudojimą.

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.