Gegužės 25 dieną mūsų biblioteka pirmą kartą prisijungė prie tarptautinės akcijos „Skaitymas pievoje“, vykdomos socialinės kampanijos Cała Polska Czyta Dzieciom rėmuose.
Pagrindinis akcijos tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo skaitymą bei raginti mokinius skaityti knygas bet kurioje situacijoje ir bet kurioje vietoje.
Skaitymo akcijoje, vykusiame gryname ore, dalyvavo 1a klasės mokiniai (Aldona Germanovič) ir 1b klasės mokiniai (Krystyna Lachovič).
Susitikimas prasidėjo miško ir žalumos apsuptyje ant patiestų pledų. Susitikimo pradžioje bibliotekininkės papasakojo apie šių metų akciją, garsiniam skaitymui pasirinktą knygą „Cukierku, ty łobuzie!“ bei įdomius autoriaus biografijos faktus. Vėliau G2b klasės mokinė Justyna Voznych perskaitė knygos ištrauką. Puiki mokinių nuotaika skatino pokalbius ir diskusijas apie perskaitytą tekstą. Tai buvo maloniai praleistas laikas gamtos apsuptyje – linksmai, įkvepiančiai ir prasmingai.
Tikimės, kad tokios akcijos pažadins vaikų meilę literatūrai ir taps patraukliu laisvalaikio leidimo būdu su knyga.







































































