Skaičiau aš, perskaityk ir tu

Labai gera, kai galima pasidžiaugti, kad mūsų gimnazijos mokiniai skaito knygas. 5a klasės mokiniai įrodė, kad yra rimti knygų skaitytojai ir puikiai adaptuojasi penktoje klasėje. Apie savo per vasarą perskaitytas knygas jie pasakojo klasės draugams gimnazijos bibliotekoje vykusioje lietuvių kalbos pamokoje. Ir ne tik pasakojo, o ragino ir kitus mokinius pasekti jų pavyzdžiu – savo laisvalaikį kuo dažniau leisti su knyga rankose. Knygų herojai atgijo mokinių pieštose iliustracijose ir atliktuose kūrybinio rašymo darbuose. Gimnazijos bibliotekos darbuotoja Marina Šostko kvietė drąsiai kreiptis pagalbos renkantis knygą bibliotekoje, pristatė populiariausias knygas ir naują literatūrą. Mokiniai pažadėjo pavyzdingai lankyti biblioteką ir draugauti su knyga.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja J. Voinickienė

Print Friendly, PDF & Email

Jubiliejinės iškilmės

Rugsėjo 17 dieną Nemenčinės  Šv. Arkangelo Mykolo  bažnyčioje vyko mūsų parapijos klebono Arūno Kesilio jubiliejinės iškilmės –  50-osios gimimo ir 25-osios kunigystės metinės. Tikybos mokytojos Nijolės Afoninos iniciatyva  šioje šventėje dalyvavo ir mūsų gimnazijos bendruomenė, kuri jubiliatui įteikė gėlių – 25 baltas rožes, simbolizuojančias kiekvienus kunigiškos tarnystės metus. Gimnazijos direktorius Tadeuš Grigorovič  padėkojo parapijos klebonui už ilgametį bendradarbiavimą ir palinkėjo, kad kiekviena diena būtų  Dievo palaiminta.

Print Friendly, PDF & Email

Mokinių eismo saugumo užtikrinimas

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras primena mokyklinio amžiaus vaikų tėvams aprūpinti moksleivius visomis įmanomomis saugaus eismo užtikrinimo priemonėmis. Vaikams labai svarbus asmeninis tėvų pavyzdys. Tėvai turėtų būti pirmieji ir kantriausi mokytojai, mokantys vaikus, ypač būsimus pirmokus, būti dėmesingus, atsargiai elgtis gatvėje, tamsiu paros metu neiti į kelią be atšvaitų.

Rugsėjo pirmosiomis dienomis visi Vilniaus ir Vilniaus rajono pirmokai gavo dovanų po atšvaitą.

Print Friendly, PDF & Email

Iškilmingos pamaldos mokslo metų pradžiai

Pirmąjį rugsėjo sekmadienį gimnazijos bendruomenė dalyvavo šv. Mišiose Nemenčinės Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje. Mišias, skirtas mokslo metų pradžiai pagerbti ir Parčevskių šeimai atminti, aukojo parapijos vikaras Renaldas Kučko. Pamokslo metu vikaras palaimino parapijiečius ir linkėjo, kad mokymo procesas vyktų jaučiant Dievo palaikymą.

Bendra malda suvienijo mokinius, tėvus, mokytojus.

Print Friendly, PDF & Email

Sveika mokykla!

Pirmąją rudens dieną į Mokslo ir žinių dienos šventę gimnazijos Miško estradoje susirinko visa Nemenčinės miestelio bendruomenė. Gimnazijos direktoriui Tadeušui Grigorovičiui baigus iškilmingą sveikinimo kalbą, mokinius, tėvelius, mokytojus sveikino garbūs svečiai. Vilniaus rajono savivaldybės meras Robert Duchnevič, kreipdamasis į gausėjančią gimnazijos bendruomenę, pasidžiaugė jos puikiais rezultatais. Jis pabrėžė, kad mokykla yra ta vieta, kuri parengia augančią kartą pilnaverčiam gyvenimui, formuoja svarbias vertybes ir požiūrį, padėkojo pedagogams ir visam gimnazijos kolektyvui už atsakingai ir nuoširdžiai atliekamą darbą. Į minią susirinkusių mokinių ir tėvelių, kurių veiduose – šypsenos, o rankose – margaspalvės gėlės, kreipėsi ir Seimo narė Rita Tamašunienė. Sveikino Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narė Ivona Kazakevič.

Mokiniai eilėraščiais ir dainomis apie mokyklą džiaugsmingai pasitiko naujus mokslo metus. Pirmokams buvo įteiktos dovanos – mokyklinės kuprinės su mokymosi priemonėmis – kurias finansavo fondas „Wspólnota Polska“.

Nuskambėjęs pirmasis mokslo metų skambutis pakvietė mokinius į klases.

Print Friendly, PDF & Email