Akcija „Skaitykime kartu“

Šiemet mūsų gimnazijos mokiniai jau antrą kartą dalyvavo bibliotekos darbuotojų organizuojamoje akcijoje „Skaitykime kartu“ ir tokiu būdu prisijungė prie populiariausios skaitymo skatinimo akcijos vykdomos visoje Lenkijoje.

Pagrindinis akcijos tikslas – kurti teigiamą požiūrį į knygą, kad knygų skaitymas būtų siejamas su malonumu, laisvalaikiu ir pramoga. Akcija norima paskatinti tuos mokinius, kurie dar neatrado skaitymo džiaugsmo ir vis dar knygą traktuoja kaip nemalonią pareigą, užsiėmimą. Neverskime jų, bet motyvuokime! Žinoma, tai nėra pagrindinis skaitymo skatinimo elementas, bet tai yra kaip papildoma ir linksma „pramoga“, kuri tikrai niekam nepakenks.

Birželio 7 dieną, mūsų gimnazijos mokiniai kartu su savo mokytojais sugužėjo į stadioną, kad kartu vienu metu paskaityti mėgstamas knygas. Pasitinkant karštas vasaros dienas, beskaitantys mokiniai sukūrė saulės atspindį ant stadiono žolės.

Džiaugiamės, kad šioje akcijoje dalyvavo daugiau nei du šimtai mokinių! Norime nuoširdžiai padėkoti visiems dalyvavusiems, linkime gražios ir šiltos vasaros su knyga!

Bibliotekos darbuotojos

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.