Balandžio 29 – gegužės 2 dienomis Kaune, Lietuvos sporto universitete, vyko Lietuvos jaunių bokso čempionatas. Jame puikiai pasirodė mūsų gimnazijos G2a klasės mokinė Emilija Barkovska – Vilniaus rajono sporto centro auklėtinė.
Emilija svorio kategorijoje iki 52 kg iškovojo pirmąją vietą ir tapo Lietuvos jaunių bokso čempione.
Nuoširdžiai džiaugiamės Emilijos pasiekimais, didžiuojamės jos atkaklumu, ryžtu ir puikiu rezultatu. Linkime jai sėkmės, naujų pergalių ir dar didesnių laimėjimų ateityje!









