Garsiniai skaitymai mažiesiems

,,Niekas kitas taip nesužadina ir neugdo vaiko vaizduotės, kaip knyga.
Pamatykime džiaugsmą vaiko akyse, kai jis perskaito
pirmąjį žodį ir į rankas pasiima pirmąją knygutę.”
Astrida Lindgren

Tarptautinės vaikų knygos dienos minėjimo proga gimnazijos bibliotekoje balandžio 21 d. vyko rytmečio skaitymai „Skaitymas balsu – pasakų magija“. Bibliotekoje svečiavosi 1a klasės (H. Feklistova) ir 1b klasės (J. Borkovska) mokiniai.

Šia proga vyresnių klasių mokiniai E. Feklistova (G1a) ir Edvin Gunevič (7b) (mokytoja I. Komar) perskaitė kreipimąsi „Augti su knyga“ į pasaulio vaikus, kurį šiemet parašė rusų rašytojas Sergejus Machotinas. Po to mokiniai skaitė pirmokėliams edukacines pasakas „Pasaka apie skruzdėlytę“ ir „Apie linksmą ir liūdną vėžlį“, kurios padeda paruošti mažuosius gyvenimui – supažindina, kas yra gėris ir blogis, moko gebėjimo užjausti, bendrauti, sutelkti dėmesį ir atmintį, skatina vaizduotę… Išklausę pasakų, mažiausieji skaitytojai kartu su bibliotekininkėmis aptarė kiekvienos pasakos prasmę, moralę… Vaikams patiko, nes tai buvo pirmas apsilankymas gimnazijos bibliotekoje tarp tokio didžiulio kiekio knygų!..

Tikimės, kad tokio pobūdžio garsiniai skaitymai bus naudingi būsimiems skaitytojams, žadins norą skaitymui ir meilę knygai!

Bibliotekininkės
K. Kuzmickaja, M. Šostko

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.