Geriausias Vilniaus rajono savivaldybės mokyklų mokinys 2023

Rugsėjo 21 dieną Rudaminos meno mokykloje įvyko apdovanojimų ceremonija „Vilniaus rajono savivaldybės mokyklų geriausias mokinys 2023“, kurios metu apdovanoti geriausi Vilniaus rajono abiturientai bei pagerbti  respublikinių olimpiadų, konkursų nugalėtojai ir juos rengusieji mokytojai.

Labai džiaugiamės, kad tarp šių mokinių yra ir mūsų gimnazijos mokiniai, kurių valstybinio rusų kalbos kaip užsienio kalbos  brandos egzamino rezultatai įvertinti šimtu balų. Tai Emilija Kostecka, Stela Lipinska, Anastasija Kuršukaitė, Sabina Lyskoit, Ina Piščalova, Marcin Rusecki, Dominika Stankevič, Vanesa Trypucka, Aleksandras Vasiljevas ir Izabela Vrublevska. G1b klasės mokinys Robertas Stanski laimėjo trečiąją vietą mažojoje  lenkų kalbos olimpiadoje, o  Alina Gvozdovič – XXIII Respublikiniame  Lietuvos vaikų ir jaunimo lenkiškos dainos festivalyje užėmė antrąją vietą.

Nebuvo pamiršti ir mokytojai. Apdovanojimai įteikti lenkų kalbos  mokytojai metodininkei Aldonai Sudenis, vyresniajai muzikos mokytojai Olgai Krasodomskai ir rusų kalbos mokytojai metodininkei  Stanislavai Kačanovskai.

Sveikiname visus apdovanotus mokinius, mokytojus ir linkime puikių pasiekimų  ateityje.

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.