Integruota fizinio ugdymo ir anglų kalbos pamoka „Green Sports“

Birželio 7 dieną mūsų gimnazijoje vyko integruota netradicinė fizinio ugdymo ir anglų kalbos pamoka „Green Sports“ / “Ekologiškas sportas“.

7a ir 7b klasių mokiniai išmėgino savo jėgas žaisdami žaidimus: kėgliai, lėkščių ir kamštelių metimas, šokinėjimas su maišais, atliekų rūšiavimas. Šių žaidimų priemonės buvo pagamintos iš kasdienių atliekų, kurias metame į šiukšliadėžę, tokių kaip buteliai, popierius, kartonas, vienkartiniai puodeliai ir t.t.. Bet tai nebuvo vien tik fizinio ugdymo pamoka – mokiniai taip pat turėjo atlikti anglų kalbos užduotis ir pademonstruoti atliekų rūšiavimo žinias. Renginį organizavo Erasmus+ projekto „Leave Zero Waste for the Future“ dalyviai – G2a klasės mokiniai ir anglų kalbos mokytojos I. Rusecka, S.Gvozdovič, J.Tuminska. Talkino fizinio ugdymo mokytojai J. Alicki ir J. Pozniakienė. Dailės mokytoja M. Matijevskaja bei technologijų mokytojas R. Sudenis padėjo mūsų gimnazijos 6 – 11 klasių mokiniams pagaminti sporto inventoriaus iš atliekų. Projekte dalyvaujantys mokiniai turėjo sugeneruoti idėjas ir sugalvoti, kaip pagaminti sporto inventoriaus iš tinkamų perdirbti medžiagų, po pamokų kūrė inventorių žaidimams, išbandė ir tobulino. G2a klasės mokiniai padėjo vesti renginį, kuris visiems paliko daug teigiamų emocijų, ir išrinkti nugalėtojus. Nugalėtojais tapo 7a klasės mokiniai.

Visi dalyviai sužinojo, kaip buitinėms atliekoms galima “duoti” antrą gyvenimą ir kaip kartu smagiai praleisti laiką.

G2a klasės mokinys Tomas Petkevičius

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.