Lapkričio 14 dieną 1c, 4c klasių mokiniai kartu su mokytojomis Danuta Stepien ir Tatjana Paramonova aplankė grafo Tiškevičiaus dvarą, esantį Trakų Vokėje. Ekskursijos metu pradinukai sužinojo Tiškevičių šeimos istoriją, išvydo unikalias dvaro interjero detales – originalias senovines langines, autentiškas oranžerijos grindis, apžiūrėjo Tiškevičių koplyčią – mauzoliejų ir kitus dvaro sodybos statinius.
Praktinio užsiėmimo metu mokiniai lipdė iš molio angeliukus, juos dekoravo.
Kupini įspūdžių ir geros nuotaikos grįžo į gimnaziją.























