Karjeros savaitė gimnazijoje

Spalio 11 – 15 dienomis gimnazijoje vyko Karjeros savaitė, kurios metu mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose, susitikimuose, diskusijose, pokalbiuose, išvykose.

Pirmų klasių mokiniai susipažino su profesijomis žiūrėdami mokomuosius filmukus ir mindami mįsles. 3c klasės mokiniai kartu su mokytoja Eva Tomaševič surengė multimedijos pristatymą apie savo svajonių profesijas „Kas aš būsiu užaugęs?”. Su socialine pedagoge Vitalija Jackevičiene mokiniai diskutavo, kuo norėtų tapti ateityje. Didžiulį įspūdį paliko Danutos Stepien organizuotas susitikimas su pasieniečių atstovais ir jų šunimis.

5 – 8 klasių mokiniai su mokytojais naudodamiesi įvairiomis internetinėmis platformomis, žiūrėjo video medžiagą, diskutavo, ruošė pristatymus, plakatus.

G1 klasių mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti informaciją apie įvairias profesijas dalyvaudami konkurse „Ką aš žinau apie profesijas?“. Kartu su technologijų mokytoja Vanda Voronecka apsilankė Profesinio mokymo centre „Žirmūnai”.

G2 klasių mokiniai dalyvavo nuotoliniame susitikime su mūsų gimnazijos abituriente Ilona Kuzmickaja, kuri papasakojo apie savo karjeros kelią.

G3 klasių mokiniai dalyvavo mokytojų Reginos Komar ir Reginos Belotkač surengtame susitikime su mūsų gimnazijos abiturientu Raimundu Račinskiu. Mokytojas Valerij Petrovič supažindino juos kaip dalyvauti pokalbyje su darbdaviu anglų kalba.

G4b klasės mokiniai su mokytoja Inesa Rusecka, tęsdami Erasmus+ projektą „IFEE Incubator for Future European Entrepreneurs“ / „Inkubatorius būsimiems Europos verslininkams“, mokėsi rašyti CV Europass platformoje.

Dėkojame visiems, dalyvavusiems gimnazijos Karjeros savaitėje.

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.