Paskutinis skambutis 1-4 klasių mokiniams

Birželio 11 dieną 1-4 klasių mokiniams nuaidėjo paskutinis šių mokslo metų skambutis.Šventė vyko vaizdingoje miško estradoje. Oras buvo gražus – skaisčiai švietė saulė, o nestiprus vėjelis pridėjo žavesio visam renginiui.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Cesiul nuoširdžiai pasveikino mokinius ir jų tėvelius su mokslo metų pabaiga. Gimnazijos direktorius T. Grigorovič įteikė diplomus puikiai besimokantiems ir gimnazijos garbę gynusiems įvairiuose konkursuose bei projektuose mokiniams. Ketvirtų klasių mokiniai pristatė bendrą šokį, kuriam choreografiją sukūrė šokio mokytoja T. Božerodskaja. Bibliotekos vedėja K. Kuzmickaja sveikindama ir pabrėždama skaitymo svarbą jaunų žmonių gyvenime įteikė atminimo diplomus už aktyvų knygų skaitymą. Šventė baigėsi trečių klasių mokinių pasirodymu. Jie deklamavo eilėraščius, dainavo daineles ir šoko, keldami visiems vasarišką nuotaiką. Džiaugsmas ir entuziazmas buvo užkrečiantys.

Šios ypatingos dienos dalyviai džiaugėsi, kad sėkmingai baigė mokslo metus. Tai buvo pilna emocijų, džiaugsmo ir entuziazmo diena, kuri dar ilgai išliks mokinių, mokytojų ir tėvelių atmintyje.

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.