Rugsėjo 1-oji – ypatinga diena, kupina jaudulio, šypsenų ir vilčių. Tai akimirka, kai po vasaros atostogų gimnazijos durys vėl atsiveria, o koridoriai prisipildo šurmulio, džiaugsmo ir smalsumo.
Šventės metu laikinai einanti gimnazijos direktorės pareigas Daiva Losinskienė pasveikino visą gimnazijos bendruomenę, pabrėždama, kad ši diena yra svarbus etapas kiekvieno mokinio ugdymo kelyje. Ji akcentavo bendruomeniškumo, tarpusavio pagalbos ir palaikymo reikšmę naujaisiais mokslo metais.
Renginyje dalyvavo garbingi svečiai: seimo narė Rita Tamašunienė, miesto ir rajono valdžios atstovai, bičiuliškų mokyklų vadovai, tėvai. Jų dalyvavimas tapo nuoširdaus palankumo ir įsitraukimo į gimnazijos gyvenimą ženklu. Sveikinimo žodžiuose skambėjo linkėjimai sėkmės ir padrąsinimas, skirtas jauniausiems mokiniams, pradedantiems savo kelionę gimnazijoje. Vilniaus rajono mero laišką perskaitė mero patarėjas Edvard Kiejzik.
Ypatingų emocijų suteikė pirmokėlių pasirodymas. Mažieji deklamavo eilėraščius, kurie pralinksmino ir sujaudino susirinkusiuosius. Nepaisant jaudulio, jie parodė, kad yra pasiruošę priimti iššūkius, kuriuos atneš naujieji mokslo metai. Šiemet gimnazijos bendruomenę papildė 39 pirmokai.
Šventę vainikavo tradicinis pirmasis skambutis, iškilmingai paskelbęs naujųjų mokslo metų pradžią. Mokiniai žengia į laikotarpį, kupiną ne tik įtempto darbo, bet ir naujų nuotykių bei patirčių, kurios neabejotinai praturtins jų kasdienybę.






























































