Stovykla Gožuve (Gorzowie Wielkopolskim)

Rugpjūčio 14 – 25 dienomis grupė mūsų gimnazijos mokinių su anglų kalbos mokytoja Sabina Gvozdovič vasaros atostogas leido vasaros stovykloje Gožuve (Gorzowie Wielkopolskim) Lenkijoje. Gožuvas – miestas vakarų Lenkijoje, prie Vartos upės. Poilsio vieta buvo stovykloje „Baltojo erelio lizdas“ Dlugie kaime.

Mokiniai susipažino su Liubušo vaivadijos (Województwo lubuskie) istorija ir kultūra, tobulino lenkų kalbos žinias ir įgūdžius, dalyvavo turiningoje viešnagės programoje. Netrūko ir atrakcionų: kino teatras, maudynės ežere ir baseine, futbolas, tinklinis, laužas, diskoteka, ledai ir saldūs skanumynai.

Už turiningą programą, už malonias staigmenas, už nuostabią mūsų mokinių viešnagę Lenkijoje dėkojame vasaros stovyklos organizatoriams ir visiems, prisidėjusiems, kad jaunimas grįžtų gerai pailsėjęs ir kupinas įspūdžių.

https://gorzow.tvp.pl/72118817/polskie-dzieci-z-litwy-odwiedzily-lubuskie-wypoczywaja-i-ucza-sie-historii-i-kultury-naszego-kraju?fbclid=IwAR2AnSajBBJv5XP3qbzPtDxbij4VBPB5_0zhJEGRQY9O7lRlr_vTM1S5P5I

https://gorzow.tvp.pl/72225106/polskie-dzieci-mieszkajace-na-litwie-odwiedzily-siedzibe-tvp3-gorzow?fbclid=IwAR1nHNLhINnvIfBd9CBcdM768NUX2Vv0Ggb392Se8cHvhLk8K7qMeloVxbM

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.