Susitikimas su JAV diplomate Amy Reichert

Startavus ERASMUS+ projektui „Incubator for Future European Entrepreneurs“ („Inkubatorius būsimiems Europos verslininkams“), rugsėjo 17-ąja Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje vyko susitikimas-pamoka su JAV ambasados Vilniuje diplomate Amy Reichert. Ponia Reichert papasakojo gimnazistams apie verslumą. Joje dalyvavę G1, G2 ir G3 klasių mokiniai bei mokytojai sužinojo šio termino reikšmę šiuolaikiniam žmogui, kokiomis savybėmis turi pasižymėti geras verslininkas, kaip žengti pirmuosius žingsnius, norint įkurti savo verslą. Pamokos dalyviai suprato, jog norint įkurti savo įmonę, bet neturint tam lėšų, tai internete juos gali paremti net ir visai svetimi jiems žmonės.

Mokiniai aktyviai dalyvavo integruotoje pamokoje. Ambasadorės profesionalumo dėka, gimnazistai viską puikiai suprato. Kalbos barjeras visiškai netrukdė įsigilinti į ponios Amy žodžius. Šios paskaitos dalyviai jautė diplomatės palaikymą, kas padėjo jiems apsispręsti dėl jų būsimo socialinio projekto veiklos. Gimnazistams labai patiko, kad Amy Reichert savo pasakojime rėmėsi savo, kaip verslininkės, patirtimi.

Mano manymu, tokie pristatymai yra itin naudingi mokiniams, nes jų metu savo sferoje patyrę specialistai su paaugliais gali pasidalinti savo patirtimi, įspėti, kokių klaidų nekartoti. Taipogi, tai leidžia jaunimui susimąstyti apie naujas galimybes, kurias jie gali įgyvendinti dar būdami mokykloje. Esame labai dėkingi už puikią galimybę, kuri leido mums arčiau susipažinti su verslo pasauliu.

Ernestas Gulbickis G3

Straipsnis atspindi jos rengėjų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį, ir Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį ir galimą panaudojimą.

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.