Susitikimas su žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos atstove Aliona Gaidarovič

2020 spalio 20 dieną 5, 6, 7, 8 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos, viešosios informacijos stebėsenos ir ekspertizės skyriaus vedėja Aliona Gaidarovič, kuri papasakojo mokiniams apie savo profesijos- teisininkės pasirinkimo kelią. Valstybės tarnautoja paaiškino kuo ta profesija yra įdomi, reikalinga. Kada ir kaip suprato, kad nori dirbti tokį darbą bei padėti žmonėms.

Vėliau pokalbis buvo nukreiptas į pačią aktualiausią šiuo metu temą vaikams ir paaugliams – saugumas elektroninėje erdvėje. Aliona G. priminė mokiniams nuo kokio amžiaus vaikai gali naudotis tam tikromis programomis, internetiniais puslapiais. Kokios pasekmės bei atsakomybė slypi labai arti mūsų jeigu netinkamai naudosimės programėlėmis. Pasakojo apie Facebook bei TIK TOK programėlių pasekmes, nesilaikant saugumo reikalavimų.

Pašnekovė atsakė į visus mokiniams rūpimus klausimus, nes jų buvo tikrai daug. Net po susitikimo mokiniai apsupę pašnekovę ratu nepaleido ir dar ilgai diskutavo apie grėsmes elektroninėje erdvėje, nes pasirodo mokiniams ši tema buvo labai aktuali ir įdomi.

Socialinė pedagogė
Vitalija Jackevičienė

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.