„Sustabdykime patyčias kartu”

„Lietuvos ryto” televizijos informacinių laidų vedėja Daiva Žeimytė kartu su švietimo ir mokslo ministre Audrone Pitrėniene rugsėjo 9-ąją visose mokyklose paskelbė dieną „Mes prieš patyčias” ir ragino tiesiogiai stebėti vaizdo transliaciją, kurioje bus transliuojama specialiai šiai akcijai skirta N. Vujičičiaus kalba.

Mūsų gimnazija kaip ir visos Lietuvos mokyklos prisidėjo prie šios prasmingos akcijos ir susirinkę į konferencijų salę žiūrėjo tiesioginę 20 minučių vaizdo transliaciją internetu – Niko Vujičičiaus pasakojimą, skirtą mokiniams. Pasaulyje garsus žmogus N. Vujičičius dėl savo fiziologinių trūkumų patyrė daugybę patyčių. Savo vaizdo pasakojime jis dalijasi savo patirtimi, kaip pavyko sustabdyti patyčias ir kaip kiti žmonės gali padaryti tą patį. Žiūrėtas filmas paskatino aptarimus, diskusijas mokinių grupėse.

Tikimės, kad šios dienos renginiai dar kartą atkreips bendruomenės dėmesį į itin jautrią temą – patyčias ir padės kurti darbingą, šiltą ir kūrybišką atmosferą gimnazijoje. Mūsų siekis – gimnazija, kurioje gera visiems: mokiniams ir jų tėvams, mokytojams ir kitiems darbuotojams, svečiams.

Kovodami su patyčiomis kiekvienas pradėkime nuo savęs.

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.