5-okų anglų kalbos konkursas Nemenčinėje

Paauglių saugumas internete yra labai svarbus, todėl gegužės 6 dieną Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje vykęs tradicinis penktų klasių mokinių anglų kalbos konkursas, buvo būtent šia tema.

Nemenčinės metodinio centro 5-ų klasių mokiniai pasitikrino anglų kalbos žinias rašydami diktantą anglų kalba. Paaiškėjo, kurie penktokai yra raštingiausi:

I vieta: Dominykas Milinkevičius – Nemenčinės Gedimino gimnazija , mokytoja Edita Soroko;
II vieta: Urtė Jachimovič – Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija, mokytoja Sandra Medeiša;
III vieta: Damian Maliuk – Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazja, mokytoja Jelena Tuminska.

Sveikiname nugalėtojus!

Konkurso metu paaugliai atliko užduotis, tuo pačiu įsisąmonino saugaus elgesio internete taisykles. Penktokai atliko kūrybinę užduotį – sukūrė spalvingą plakatą apie saugumą internete. Jiems padėjo Konstanto Parčevskio gimnazijos 8-os klasės mokiniai, dalyvaujantys projekte Nordplus Junior „Alice in Digi-land”, kurio tikslas yra šviesti jaunąją kartą apie internete slypinčius pavojus. Vilniaus rajono Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija yra šio projekto koordinuojanti institucija, projektas yra vykdomas kartu su Norvegijos ir Estijos mokyklomis.

Susirinkę į konkursą pedagogai pritarė minčiai, kad jaunos kartos saugumas interneto platybėse ir jų raštingumas tampa vis svarbesniais šiuolaikinės švietimo sistemos iššūkiais.

Inesa Rusecka,
anglų k. mokytoja ekspertė,
Nordplus Junior projekto koordinatorė

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.