Šiltnamis iš atliekų

Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos kiemelyje išdygo nedidelis šiltnamis, kurį pastatė gimnazijos mokiniai su mokytojais. Įdomiausia yra tai, kad šiltnamis yra pastatytas iš atliekų: rėmas – iš statybinių palečių, lankai – iš naudotų metalinių strypų, polietilenas – nuo edukacinių priemonių pakavimo.

G3 – G4 klasių mokiniai su technologijų mokytoju Ryšardu Sudeniu pastatė šiltnamį, biologijos būrelio ir G3 klasės mokiniai kartu su biologijos mokytoja Regina Komar pasodino svogūnų, gėlių daigelių, pasėjo salotų, ridikėlių, špinatų. Prižiūrėdami šiltnamį mokiniai mokosi tvarumo, įgyja svarbių gyvenimo įgūdžių. Visi nekantrauja paragauti savo užaugintų gėrybių.

Šiltnamis yra projekto Erasmus+ „Leave Zero Waste to the Future“ („Nulis atliekų ateičiai“) idėjos įgyvendinimas. Anksčiau mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo statant tokius ekologiškus šiltnamius kitose projekto Erasmus+ mokyklose Turkijoje ir Ispanijoje.

Projekto Erasmus+ „Leave Zero Waste to the Future” koordinatorė Inesa Rusecka

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.