W dniach 6 i 13 maja w gimnazjum gościły grupy “Smerfy”, “Misie” i “Biedroneczki” z przedszkola w Niemenczynie. Podczas spotkania dyrektor zapoznał przyszłych pierwszaków z otoczeniem edukacyjnym, opowiedział, czym zajmują się uczniowie, w prezencie wręczył folderki.
Goście obejrzeli gabinety choreografii, matematyki, geografii, języka litewskiego. Mieli możliwość zasiąść w prawdziwych ławkach, zwiedzili bibliotekę i salę sportową. Spotkanie dostarczyło wiele emocji i zadowolenia.
Do spotkania w jesieni!




















